Team

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Op de foto: juf Gea, juf Inge, juf Marina, juf Lianne, meester Albert Jan (vertrokken), juf Jannie, juf Sharon, juf Fettina, juf Marianne (vertrokken), juf Martine, juf Jolanda (vertrokken), meester Dick, juf Lammie, juf Colinda (vertrokken), juf Evita (vertrokken), juf Tiny, juf Annelies.
Op de foto ontbreken: juf Mireille, juf Leonie, juf Maralie,  meester Jan, meester Jasper en meester Wim Jan

Directeur: Dick Lanenga (post@pcbdevlucht.nl)

Ib’er: Fettina van Amerongen (fettina@pcbdevlucht.nl)

Instroomgroep: juf Lianne (lianne@pcbdevlucht.nl)

Groep 1-2: juf Mireille  (mireille@pcbdevlucht.nl)   en   juf Martine (martine@pcbdevlucht.nl)

Groep 2: juf Annelies (annelies@pcbdevlucht.nl) en juf Tiny (tiny@pcbdevlucht.nl)

Groep 3A: juf  Maralie  (maralie@pcbdevlucht.nl)

Groep 3B:  juf Marina (marina@pcbdevlucht.nl)  en juf Martine (martine@pcbdevlucht.nl)

Groep 4: juf Lammie (lammie@pcbdevlucht.nl) en juf Leonie (leonie@pcbdevlucht.nl)

Groep 5: juf  Jannie (jannie@pcbdevlucht.nl)  en meester Jan (jan@pcbdevlucht.nl)

Groep 6: juf Inge (inge@pcbdevlucht.nl)  en juf Annelies (annelies@pcbdevlucht.nl)

Groep 7: juf Sharon (sharon@pcbdevlucht.nl)

Groep 8: meester Jasper (jasper@pcbdevlucht.nl) en juf Gea (gea@pcbdevlucht.nl)

Onderwijsassistent: meester WimJan (wimjan@pcbdevlucht.nl)