Team

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Op de foto: juf Gea, juf Inge, juf Marina, juf Lianne, meester Albert Jan, juf Jannie, juf Sharon, juf Fettina, juf Marianne (vertrokken), juf Martine, juf Jolande, meester Dick, juf Lammie, juf Colinda, juf Evita, juf Tiny, juf Annelies.
Op de foto ontbreekt: juf Mireille

Directeur: Dick Lanenga (post@pcbdevlucht.nl)

Ib’er: Fettina van Amerongen (fettina@pcbdevlucht.nl)

Instroomgroep: juf Lianne (lianne@pcbdevlucht.nl)

Groep 1-2A: juf Annelies (annelies@pcbdevlucht.nl) en juf Marina (marina@pcbdevlucht.nl)

Groep 1-2B: juf Mireille (mireille@pcbdevlucht.nl)

Groep 3: juf Jannie (jannie@pcbdevlucht.nl) en juf Martine (martine@pcbdevlucht.nl)

Groep 4: juf Jolanda (jolanda@pcbdevlucht.nl) en juf Tiny (tiny@pcbdevlucht.nl)

Groep 5: juf Lammie (lammie@pcbdevlucht.nl) en juf Colinda (colinda@pcbdevlucht.nl)

Groep 6: juf Inge (inge@pcbdevlucht.nl)

Groep 7: juf Sharon (sharon@pcbdevlucht.nl)

Groep 8: meester Albert Jan (albertjan@pcbdevlucht.nl) en juf Gea (gea@pcbdevlucht.nl)

Onderwijsassistent: Evita Koelewijn (evita@pcbdevlucht.nl)